Transbus Codreanu

Tel: 0268427267
Română

Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR)

Brasov , Romania
Langa Gara CFR, Brasov, Romania
Tel: +4-0268-427.267
Fax: Fax: +4-0268-427.267

Plecări
Ora Către
04:45 Brasov Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal
05:00 Bod
05:10 Araci
05:30 Dobolii De Jos
Bod
Sinpetru
06:00 Predeal Sinaia Slobozia Constanta
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
06:15 Satu Nou
06:30 Rotbav
Sinpetru
06:45 Brasov Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal
Crizbav
07:00 Harman Prejmer Stupini Teliu Poiana Florilor Intorsura Buzaului Hartagu Siriu Coltu Pietrii Nehoiasu Nehoiu Paltineni Chirlesti Valea Lupului Patirlagele Valea Seaca Cislau Tronari Viperesti Ciuta Magura Unguriu Ojasca Candesti Vernesti Buzau
Harman Targu Secuiesc Onesti Adjud Marasesti Cosmesti Tecuci
Rotbav
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
07:29 Bacau Roman Iasi
07:30 Harman Targu Secuiesc Onesti Adjud Ivesti Barlad Crasna Oltenesti Husi
Valcele
Arini
Sinpetru
07:45 Crizbav
08:00 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Lunca Calnicului Sfantu Gheorghe Tusnad Miercurea Ciuc Gheorgheni Bicaz Chei Tepesani Bicazu Ardelean Ticos Neagra Tasca Bicaz Tarcau Straja Stejaru Oantu Pingarati Vaduri Piatra Neamt
Rotbav
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Suceava
08:30 Sinpetru
09:00 Dobolii De Jos
Bod
Sinpetru
Satu Nou
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
09:30 Harman Prejmer Lunca Calnicului Targu Secuiesc Gresu Lepsa Cascada Putnei Tulnici Negrilesti Barsesti Valea Sarii Colacu Tichiris Vidra Burca Cucueti Vitanesti Gagesti Bolotesti Jaristea Odobesti Unirea Focsani
Sinpetru
09:45 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
10:00 Rotbav
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Harman Lunca Calnicului Chichis Coseni Chilieni Ozun Santionlunca Sfantu Gheorghe Reci Borosneu Mare Tufalau Brates Pachia Covasna
10:30 Sinpetru
11:00 Rotbav
Bod
Sinpetru
Satu Nou
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
11:15 Harman Targu Secuiesc Onesti Bacau Vladia Dragomiresti Ursoaia Moara Sima Ivanesti Harsoveni Poienesti Oprisita Laza Sauca Puscasi Vaslui
11:30 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Dobolii De Jos
Arini
Sinpetru
Lunca Calnicului Malnas Tusnad Bai Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt Cracaoani Baltatesti Targu Neamt
12:00 Rotbav
Bod
Sinpetru
Crizbav
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
12:30 Sinpetru
12:45 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
13:00 Harman Targu Secuiesc Onesti Adjud Marasesti Cosmesti Tecuci
Rotbav
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
13:30 Sinpetru
Satu Nou
14:00 Dobolii De Jos
Rotbav
Bod
Sinpetru
Crizbav
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
14:30 Arini
Sinpetru
14:45 Rotbav
15:00 Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
15:20 Rotbav
15:30 Bod
Sinpetru
Crizbav
Satu Nou
15:45 Rotbav
16:00 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Dobolii De Jos
Valcele
Bod
Sinpetru
Crizbav
Satu Nou
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Harman Lunca Calnicului Chichis Coseni Chilieni Ozun Santionlunca Sfantu Gheorghe Reci Borosneu Mare Tufalau Brates Pachia Covasna
16:15 Arini
16:30 Sinpetru
17:00 Rotbav
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
17:30 Sinpetru
18:00 Rotbav
Bod
Sinpetru
Crizbav
Satu Nou
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
18:30 Arini
Sinpetru
19:00 Dobolii De Jos
Rotbav
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
19:30 Valcele
Sinpetru
Crizbav
19:35 Satu Nou
20:00 Rotbav
Bod
Sinpetru
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Harman Lunca Calnicului Chichis Coseni Chilieni Ozun Santionlunca Sfantu Gheorghe Reci Borosneu Mare Tufalau Brates Pachia Covasna
20:30 Sinpetru
Crizbav
21:00 Bod
Sinpetru
21:30 Sinpetru
22:00 Sinpetru
22:30 Sinpetru
23:20 Rotbav
23:30 Bod
Crizbav
Sosiri
De la Ora
Sinpetru 05:42
Bod 05:58
Rotbav 06:04
Satu Nou 06:10
Sinpetru 06:12
Valcele 06:20
Crizbav
Bod 06:23
Rotbav 06:24
Satu Nou 06:32
Crizbav 06:35
Araci 06:38
Arini
Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos Brasov 06:40
Sinpetru 06:42
Rotbav 06:44
Valcele 06:50
Bod 06:58
Rotbav 06:59
Crizbav 07:05
Sinpetru 07:12
Bod 07:25
Satu Nou 07:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Sinpetru 07:42
Dobolii De Jos 07:43
Rotbav 07:44
Sinpetru 08:12
Rotbav 08:14
Covasna Pachia Brates Tufalau Borosneu Mare Reci Sfantu Gheorghe Santionlunca Ozun Chilieni Coseni Chichis Lunca Calnicului Harman 08:22
Bod 08:25
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 08:40
Sinpetru 08:42
Rotbav 08:44
Crizbav 08:50
Bod 08:58
Sinpetru 09:12
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 09:40
Sinpetru 09:42
Sfantu Gheorghe 09:46
Arini 09:58
Sinpetru 10:12
Rotbav 10:14
Valcele 10:20
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 10:21
Bod 10:25
Satu Nou 10:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Sinpetru 10:42
Dobolii De Jos 10:43
Crizbav 10:50
Bod 10:58
Sinpetru 11:12
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 11:40
Sinpetru 11:42
Rotbav 11:44
Tecuci Cosmesti Marasesti Adjud Onesti Targu Secuiesc Harman 11:46
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 12:06
Sinpetru 12:12
Bod 12:25
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 12:40
Sinpetru 12:42
Rotbav 12:44
Satu Nou 12:55
Bod 12:58
Sinpetru 13:12
Dobolii De Jos 13:13
Iasi Roman Bacau 13:16
Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos Brasov 13:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Husi Oltenesti Crasna Barlad Ivesti Adjud Onesti Targu Secuiesc Harman 13:41
Sinpetru 13:42
Rotbav 13:44
Crizbav 13:50
Focsani Unirea Odobesti Jaristea Bolotesti Gagesti Vitanesti Cucueti Burca Vidra Tichiris Colacu Valea Sarii Barsesti Negrilesti Tulnici Cascada Putnei Lepsa Gresu Targu Secuiesc Lunca Calnicului Prejmer Harman 13:52
Bod 13:58
Arini
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 14:06
Sinpetru 14:12
Piatra Neamt Vaduri Pingarati Oantu Stejaru Straja Tarcau Bicaz Tasca Neagra Ticos Bicazu Ardelean Tepesani Bicaz Chei Gheorgheni Miercurea Ciuc Tusnad Sfantu Gheorghe Lunca Calnicului 14:31
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 14:40
Sinpetru 14:42
Rotbav 14:44
Satu Nou 14:55
Constanta Slobozia Sinaia Predeal 14:56
Bod 14:58
Sinpetru 15:12
Sfantu Gheorghe 15:31
Rotbav 15:34
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 15:40
Sinpetru 15:42
Dobolii De Jos 15:43
Covasna Pachia Brates Tufalau Borosneu Mare Reci Sfantu Gheorghe Santionlunca Ozun Chilieni Coseni Chichis Lunca Calnicului Harman 15:46
Suceava 15:48
Crizbav 15:50
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 16:06
Vaslui Puscasi Sauca Laza Oprisita Poienesti Harsoveni Ivanesti Moara Sima Ursoaia Dragomiresti Vladia Bacau Onesti Targu Secuiesc Harman
Sinpetru 16:12
Rotbav 16:14
Bod 16:25
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 16:40
Sinpetru 16:42
Rotbav 16:49
Bod 16:58
Sinpetru 17:12
Crizbav 17:20
Satu Nou 17:30
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 17:40
Sinpetru 17:42
Dobolii De Jos 17:43
Rotbav 17:44
Tecuci Cosmesti Marasesti Targu Secuiesc 17:46
Sinpetru 18:12
Crizbav 18:20
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 18:21
Arini 18:23
Bod 18:25
Valcele 18:35
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 18:40
Sinpetru 18:42
Rotbav 18:44
Buzau Vernesti Candesti Ojasca Unguriu Magura Ciuta Viperesti Tronari Cislau Valea Seaca Patirlagele Valea Lupului Chirlesti Paltineni Nehoiu Nehoiasu Coltu Pietrii Siriu Hartagu Intorsura Buzaului Poiana Florilor Teliu Stupini Prejmer Harman
Targu Neamt Baltatesti Cracaoani Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Tusnad Bai Malnas Lunca Calnicului 18:46
Bod 18:58
Sinpetru 19:12
Satu Nou 19:30
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 19:40
Sinpetru 19:42
Rotbav 19:44
Covasna Pachia Brates Tufalau Borosneu Mare Reci Sfantu Gheorghe Santionlunca Ozun Chilieni Coseni Chichis Lunca Calnicului Harman 19:46
Sinpetru 20:12
Bod 20:25
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 20:40
Sinpetru 20:42
Dobolii De Jos 20:43
Bod 20:58
Sinpetru 21:12
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 21:40
Sinpetru 21:42
Rotbav 21:44
Bod 21:58
Sinpetru 22:12
Crizbav 22:20
Sinpetru 22:45